LYŽAŘSKÝ KURZ (4. - 5. ROČNÍK)

Informace před odjezdem:

• Cena: doprava, pernamentka, pitný režim, celkem:  850,- Kč,
  • Odjezd: pondělí – pátek, 7:30 od ZŠ Slušovice
  • Sraz před školou: pondělí v 7:00 (všichni žáci nastoupí před vchodem do školy)
  • Úterý - pátek v 7:15
  • Návrat před školu: pondělí – pátek 12:45 – 13:00

Žáci, kteří jsou přihlášeni na oběd, půjdou po příjezdu do jídelny. Žákům, kteří nejdou na oběd, končí vyučování po příjezdu ke škole.

Seznam věcí potřebných pro lyžařský výcvik:

•        sjezdové lyže, doporučená délka – max. do výšky postavy, u dobrých lyžařů mohou být delší
  •        před kurzem doporučujeme provést servis lyží – broušení hran, impregnace skluznic voskem (doporučujeme svěřit odbornému servisu)
  •        obal na lyže (doporučujeme pro přepravu), lyže řádně svázat, včetně holí (nenechávat zvlášť)
  •        hole pro sjezdové lyžování správné délky
  •        lyžařská obuv (předem řádně vyzkoušet včetně zapnutí všech přezek a upnutí do vázání)
  •        lyžařská přilba povinná
  •        lyžařské brýle
  •        oblečení pro sjezdové lyžování (lyžařské kalhoty, bunda, kombinéza), rukavice
  •        krém na obličej, pomádu na rty, sluneční brýle
  •        kapesné (není podmínkou)
  •        jídlo (svačina), děti si můžou koupit něco v bufetu
  •        pitný režim zajištěn, doporučujeme si vzít i svoji termosku s čajem

Brožura pro účastníky kurzu - důležité informace před odjezdem.