Vítejte na nových stránkách ZŠ Slušovice

31. 8. 2016 - Vedení školy

Od začátku školního roku 2016/2017 máme v provozu nové webové stránky. Návštěvníci si na první pohled všimnou moderního a velmi pěkného designu. Při přípravě webu jsme se snažili zejména o jednoduchost a přehlednost pro uživatele, tak aby informace, které hledají, byly rychle dostupné a přehledné, prohlídka fotogalerií jednoduchá a intuitivní.

Nový web je založen na moderním komerčním řešení CMS Websystem - verze 3.x, který dává záruku bezpečnosti a stability. Na tomto systému fungují v regionu významné komerční projekty jako např.: www.zlin.cz - informační portál Zlínského kraje, www.zlinfest.cz - Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež, www.czechrally.com - oficiální web Barum Czech Rally Zlín atd.

Nový web má responzivní design - přizpůsobuje se typu zobrazovacího zařízení (notebook, netbook, mobilní telefon či tablet), které jsou stále více využívány pro přístup k internetu.

Staré webové stránky ještě po omezenou dobu můžete navštívit na http://old.zsslusovice.cz .

S případnými připomínkami se na nás můžete obrátit na zsslusovice@zsslusovice.cz .

Velké poděkování patří těmto pánům, kteří se podíleli na vzniku našich nových webových stránek. Jsou to Robert Šperka, Radek Krajča, Marek Dlabaja a Pavel Šavara.