BODUJ a VYHRAJ 2017

17. 10. 2016 - Rostislav Šarman

Letos startuje nová soutěž. Tato soutěž bude probíhat během celého školního roku 2016-2017. Nejlepší z žáků si odnesou velmi krásné ceny, které věnuje SWS Slušovice.

Nejlepší žák z prvního stupně si odnese tablet. Nejlepší žák z druhého stupně vyhraje notebook. Soutěž má naše žáky motivovat k tomu, aby získávali co nejlepší známky, aby byli úspěšní v soutěžích a olympiádách. Má podpořit nejenom aktivní a také nadané žáky, ať už nadané na sport, přírodopis, matematiku nebo i žáky, kteří se snaží mít co nejlepší prospěch. Možnost získat body mají všichni.

V soutěži budou žákům v průběhu roku udělovány body. Body budou získávat během celého školního roku. Vyhlášení proběhne v červnu 2017. Průběžně budou žáci informováni o pořadí na našich webových stánkách vždy po čtvrtletí školního roku. Body budou získávat za co nejlepší prospěch, za účast v soutěžích a olympiádách, za účast ve sportovních soutěžích a dalších školních akcích. Body mohou získat žáci i od třídních učitelů, popřípadě body mohou získat v rámci třídního kolektivu. Nejvíce bodů získají žáci pokud budou úspěšní v soutěžích. Proto jim přejeme, ať se jim v průběhu školního roku co nejvíce daří. Přehled bodování naleznete zde.

A co za svoji snahu a aktivitu získají? Odměněni krásnými cenami budou nejlepší tři žáci z každého stupně. Přehled cen, které věnovalo SWS Slušovice v čele panem Varadínkem jsou zde. Děkujeme za podporu našich žáků. Celková hodnota cen je 30 000 Kč.

Ceny 1. stupeň:

1. místo          tablet

2. místo          telefon

3. místo          telefon

Ceny 2. stupeň:

1. místo          notebook

2. místo          tablet

3. místo          telefon

Průběh soutěže sledujte na našich webových stránkách.  Podrobnosti a průběžné výsledky najdete v sekci AKCE ŠKOLY.