Halloween 2016

25. 10. 2016 - Mgr. Světlana Dlabajová, Mgr. Klára Polepilová, žáci 8.A

Ani letos v blížícím se "dušičkovém" čase jsme v naší škole nezapomněli na oslavu tradičního anglosaského lidového svátku Halloween.

Pro nejmenší žáky, kteří navštěvují školní družinu si připravili program naši osmáci (8.A). A patří jim za to velký dík, už proto, že s nápadem přišli sami, aniž by je někdo k takovéto akci nabádal či přemlouval. Pro děti z 1. - 3. tříd si připravili dovednostní soutěže, hry a nechyběla ani strašidelná stezka. Všichni se samozřejmě objevili v nejrůznějších maskách a tma v malé tělocvičně jen podtrhovala tajemnou atmosféru.

Další "halloweenská párty" se konala ve třídách 4.A a 5.A. Paní učitelky Dlabajová a Polepilová a žáci obou tříd tak strávili dnešní výuku ve strašidelném stylu.

A o tom, že se všechny akce vydařily svědčí i "halloweenská fotogalerie".

Přejeme všem příjemné prožití podzimních prázdnin i onoho trochu tajemného dušičkového období.