Žáci ZŠ Slušovice z českého jazyka u přijímaček výrazně nad zbytkem ČR

5. 12. 2016 - Vedení školy

Na začátku prosince 2016 k nám dorazily informace o jednotných příjímacích zkouškách. Ty budou probíhat v tomto školním roce (na jaře 2017) jednotně.

Zároveň s těmito informacemi přišly i výsledky našich žáků, kterých dosáhli u příjímacího řízení v kalendářním roce 2016.  Ve výsledcích se porovnává asi 41 000 uchazečů, kteří k příjímacímu řízení dorazili. A naši žáci si nevedli špatně. Umístili se nad celorepublikovým průměrem. V českém jazyce dokonce dosti výrazně.

Níže zobrazený graf ukazuje porovnání průměrného percentilového umístění uchazečů na 4 leté obory v celé ČR s žáky ZŠ Slušovice. Grafy jsou jak pro český jazyk, kde jsme byli úspěšnější, tak pro matematiku, kde jsme skončili také nad celorepublikovým průměrem. Poděkování patří našim žáků a vyučujícím za svědomitou přípravu nejen na přijímací řízení.

Prohlédněte si garfické znázornění výsledků (ČR - ZŠ Slušovice).