Vánoční turnaj v kopané 2016

16. 12. 2016 - Rostislav Šarman

V pátek 9. 12. 2016 se konal vánoční turnaj v kopané.

Žáci se turnaje účastní v předvánočním období pravidelně. Tentokrát se sešlo 6 mužstev, která o body bojovala ve dvou tříčlenných skupinách. Následně se utkali o umístění. Vítězové skupin jako zpestření turnaje stanuli proti týmu Škola. Vítězem turnaje se stal tým Los Padělkos.

Pořadí skupiny A                                                   Pořadí skupiny B

1. Los Padělkos                6 b.                                                       1. Fešny                    4 b.

2. FC Baník                       3 b.                                                       2. My proti nám          3 b.

3. Šustkolovers                  0 b.                                                       3. FC BC                   1 b.

Zápasy o umístění

Šustkolovers – FC BC                  0:1

FC Baník – My proti nám              2:1

Los Padělkos – Fešny                  2:0