Boduj a vyhraj 2017 - 3. čtvrtletí

20. 4. 2017 - Vedení školy

Aktuální pořadí celoškolní soutěže po ukončení 3. čtvrtletí.

Soutěž naše žáky motivovuje k tomu, aby získávali co nejlepší známky, byli úspěšní v soutěžích a olympiádách.

V soutěži jsou žákům v průběhu roku udělovány body. Konečné vyhlášení výsledků proběhne v červnu 2017. Průběžně jsou žáci informováni o pořadí na našich webových stánkách vždy po čtvrtletí školního roku. Možnost získat body mají všichni. Body získávají za prospěch, účast v soutěžích a olympiádách, sportovních soutěžích a dalších školních akcích. Body mohou získat žáci i od třídních učitelů, popřípadě v rámci třídního kolektivu. Přehled bodování naleznete zde.

A co za svoji snahu a aktivitu získají? Odměněni krásnými cenami budou nejlepší tři žáci z každého stupně. Přehled cen, které věnovalo SWS Slušovice v čele panem Varadínkem jsou zde. Děkujeme za podporu našich žáků. Celková hodnota cen je 30 000 Kč.

Ceny 1. stupeň:

1. místo          tablet

2. místo          telefon

3. místo          telefon

Ceny 2. stupeň:

1. místo          notebook

2. místo          tablet

3. místo          telefon

Průběh soutěže sledujte na našich webových stránkách.  Podrobnosti a průběžné výsledky najdete v sekci AKCE ŠKOLY.

Průběžné pořadí soutěže BODUJ A VYHRAJ (3. čtvrtletí 2016/2017)

Průběžné pořadí - 1. stupeň (3. čtvrtletí)

Průběžné pořadí - 2. stupeň (3. čtvrtletí)