Úspěch naší žákyně v konverzační soutěži v angličtině

1. 3. 2017 - Mgr. Marek Dlabaja, vyučující Aj

Žákyně 7. ročníku Vendula Kotková reprezentovala naši školu v okresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce. A nevedla si vůbec špatně.

Soutěž se uskutečnila jako každoročně v 7. ZŠ Zlín (s rozšířenou výukou jazyků). Soutěžní úkoly jsou cíleně zaměřovány na oblast schopnosti pohotové a plynulé komunikace v angličtině, tedy dovednosti, která bývá pro mnoho žáků velkým problémem. Vendula Kotková soutěžila s žáky dalších škol zlínského okresu. V tvrdé konkurenci se umístila na velmi dobrém 4. místě, když na „bednu“ jí scházel pouhý jeden bodík. Soutěže se zúčastnili i žáci osmiletých gymnázií. Ti měli vypsanou zvláštní kategorii. Pokud by se její výkon započítával do této kategorie, pak by dokonce dosáhla na třetí místo. Ale to je bohužel to „kdyby“.

Vendula si zaslouží velkou pochvalu za vzornou reprezentaci naší školy v náročné jazykové disciplíně. Přejeme jí hodně dalších úspěchů nejen v angličtině.

Děkujeme paní učitelce Janě Šiškové za kvalitní přípravu v hodinách konverzace v Aj i na vlastní soutěž.

Prohlédněte si tabulku s podrobnými výsledky.