Pupil of the Year 2017

15. 3. 2017 - Mgr. Marek Dlabaja

V pátek 10.3. se v naší škole uskutečnil již 13. ročník soutěže v anglickém jazyce „Pupil of the Year“.

Soutěže se zúčastnilo 41 žáků druhého stupně rozdělených do čtyř kategorií podle ročníků. Účastníci měli možnost prověřit si a porovnat své znalosti ve čtyřech částech: mluvnickém testu, porozumení poslechu i čtení a konverzaci na dané téma.

Výsledky jednotlivých kategorií

• 6. ročník: 1. místo -  Michaela Vrlová (6.A), 2. místo - Denisa Jahodová (6.C), 3. místo - Štěpán Bartoš (6.A)
  • 7. ročník: 1. místo - Alžběta Pavésková (7.A), 2. místo - Vendula Kotková (7.A), 3. místo - Nikolas Kocurek (7.A)
  • 8. ročník: 1. místo - Julie Rybáčková (8.B), 2. místo - Tereza Šaurová (8.A), 3. místo - Daniel Semela (8.A)
  • 9. ročník: 1. místo - Lucie Brůzlová (9.A), 2. místo - Michaela Esterková (9.B), 3. místo - Jakub Ševců (9.B)

Blahopřejeme vítězům a děkujeme všem účastníků soutěže za jejich aktivitu.

Žákyně 7. ročníku Alžběta Pavésková a Vendula Kotková budou naši školu reprezentovat v soutěži Mini First Certificate, která se uskuteční 29. března v ZŠ Komenského I ve Zlíně. Přejeme jim hodně úspěchů.