Zápis dětí do 1. třídy pro školní rok 2017/2018

4. 4. 2017 - Rostislav Šarman

V pondělí 3. dubna 2017 se v naší škole konal zápis žáků do 1. tříd.

Jako zákonní zástupci jste podali žádost o přijetí Vašeho dítěte k základnímu vzdělávání. Jak jste byli informováni v průběhu zápisu Vašich dětí, může být rozhodnutí, kterým se vyhovuje žádosti o přijetí ke vzdělávání oznámeno zveřejněním seznamu uchazečů pod přiděleným registračním číslem, které jste obdrželi u zápisu. Seznam bude tedy zveřejněn na veřejně přístupném místě ve škole (u hlavního vstupu do budovy ZŠ Slušovice) a také způsobem umožňujícím dálkový přístup (na webových stránkách školy www.zsslusovice.cz). Seznamy budou zveřejněny alespoň po dobu 15 dnů. Dnem zveřejnění je 4. duben 2017.

Seznam přijatých žáků: Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání od školního roku 2017/2018

Včera mezi třináctou až sedmnáctou hodinou dorazili do školy rodiče se svými dětmi. O zápis dětí se postaraly usměvavé paní učitelky E. Elšíková, R. Krajíčková, E. Smilková, K. Polepilová, M. Boučková, S. Dlabajová a M. Matušů. Budoucí žáci zvládli poznávání barev a geometrických tvarů, recitaci básničky, dbali na správné držení tužky při kreslení obrázků. Děti nepřekvapilo ani počítání, snadno také určovaly, co je vpravo, vlevo, nahoře a dole. Na závěr obdržely fixy, omalovánky a dárkové předměty. Budoucím prvňáčkům přejeme šťastné vykročení na cestu za poznáním a hodně úspěchů po celou školní docházku. Těšíme se na Vás od září 2017 a věříme, že se Vám bude v naší škole líbit.

Děkujeme všem žákům školy, kteří se podíleli na sbírce plyšových dárečků pro naše budoucí prvňáčky.