Fotbálek (2017)

29. 6. 2017 - Michal Střílka (9.B), ZŠ Slušovice

Ve středu 28. 6. 2017 nastoupily v dopoledních hodinách dva týmy k fotbalovému utkání na nově vybudovaném hřišti u školy.

Na zápas se přišel podívat a podporovat aktéry celý druhý stupeň. První tým byl tvořen žáky z 9. ročníků a druhý byl tvořen učiteli. Utkání se hrálo 2x15 minut. Učitelé měli již od prvního hvizdu navrch, ale žáci se zuby nehty drželi jejich tempa. Situaci ještě zhoršovalo horko, které hráče rychle unavovalo. To zapříčinilo, že se učitelé rychle dostali do vedení. Po vyčerpávající 1. polovině zápasu byl stav utkání 3:0 pro učitele. Po poločase už žáci začali stíhat tempo učitelů a probojovávali se do několika šancí, z nichž některé skončily i brankou. I přes pěkně rozehraný 2. poločas však „stará garda“ ukázala svoje zkušenosti a mladším protivníkům nedala víceméně žádnou šanci. I když utkání skončilo 8:3 ve prospěch učitelů , všichni hráči si zápas užili, hráli čistě a budou na něho rádi vzpomínat. Velký dík patří i fanouškům, kteří přišli podpořit ať už žáky, či učitele.

Tým učitelů: Vladimír Bělín, Rostislav Šarman, Jan Nahodil, Radim Šustek, Jiří Langer

Tým žáků: Petr Vajďák, Pavel Minařík, Tomáš Sousedík, Adam Žůrek (9.A), Michal Střílka, Ondřej Štalmach, Miroslav Šefl, Daniel Hlavenka, Filip Jakuba (9.B)