Naši deváťáci byli nadprůměrní u přijímacích zkoušek 2017

6. 11. 2017 - Rostislav Šarman

Během podzimu dorazila agregovaná data výsledků žáků naší školy v centrálně zadávaných testech jednotné přijímací zkoušky 2017.

Zasílaná výsledková data nám poskytla možnost porovnání výsledků žáků naší školy, kteří se zúčastnili jednotných přijímacích testů s celorepublikovým průměrem. Z dat je možné také získat porovnání výsledků žáků naší školy v matematice a českém jazyce. A naši žáci si nevedli vůbec špatně. V českém jazyce skončili dle průměrného percentilního umístění 6 percentil nad republikovým průměrem, v matematice to byly 4 percentily. O dobré přípravě a výsledcích svědčí to, že se celkem 10 našich žáků dostalo na gymnázia. Poděkování patří vyučujícím za svědomitou přípravu žáků na příjímací řízení.

Prohlédněte si grafické porovnání úspěšnosti našich žáků s celorepublikovým průměrem.