Večírek Klubu rodičů 2019

8. 1. 2019 - Klub rodičů při ZŠ Slušovice

Klub rodičů při ZŠ Slušovice pořádá v sobotu dne 9. 2. 2019 Rodičovský večírek v nové sokolovně ve Slušovicích.

Začátek v 19:00 hodin. K dobrému průběhu přispěje i Vaše účast. Cena vstupenky na  večírek je 100 Kč. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji v kanceláři školy ZŠ Slušovice. Objednávky též na telefonním čísle 724 222 551. Při zakoupení vstupenky máte možnost si vybrat umístění stolu v sále nové sokolovny ve Slušovicích. Rozmístění stolů v sálu s kapacitou 139 míst je v náhledu pod článkem. Prosíme, abyste i v případě Vaší neúčasti tuto akci podpořili příspěvkem formou peněžního nebo věcného daru do tomboly. Výtěžek z večírku jde na konto Klubu rodičů při ZŠ Slušovice, ze kterého jsou hrazeny akce pro žáky naší školy. Letošní večírek pořádá Klub rodičů při ZŠ Slušovice ve stylu námořnickém. Oblečení v tomto stylu vítáno (ale není podmínkou!!!). Hudební produkci zajišťuje DJ Březík.