Večírek Klubu rodičů 2018

5. 1. 2018 - Klub rodičů při ZŠ Slušovice

Klub rodičů při ZŠ Slušovice pořádá v sobotu dne 3. 2. 2018 Rodičovský večírek v nové sokolovně ve Slušovicích.

Začátek v 19:00 hodin. K dobrému průběhu přispěje i Vaše účast. Cena vstupenky na  večírek je 100 Kč. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji v kanceláři školy ZŠ Slušovice. Objednávky též na telefonním čísle 724 222 551. Při zakoupení vstupenky máte možnost si vybrat umístění stolu v sále nové sokolovny ve Slušovicích. Rozmístění stolů v sálu s kapacitou 139 míst je v náhledu pod článkem. Prosíme, abyste i v případě Vaší neúčasti tuto akci podpořili příspěvkem formou peněžního nebo věcného daru do tomboly. Výtěžek z večírku jde na konto Klubu rodičů při ZŠ Slušovice, ze kterého jsou hrazeny akce pro žáky naší školy. Letošní večírek pořádá Klub rodičů při ZŠ Slušovice ve stylu filmové postavy. Oblečení v tomto stylu vítáno (ale není podmínkou!!!). Hudební produkci zajišťuje DJ Březík.