„Andělská škola“ v 1. třídách

20. 12. 2018 - Mgr. Světlana Dlabajová, Mgr. Monika Kruťová

Ve čtvrtek 20. 12. 2018 proběhlo v 1. třídách andělské vyučování s názvem „Andělská škola“ aneb

kdyby se všichni lidé k sobě chovali jako andělé, bylo by nebe na zemi! Naši prvňáčci se nejdříve proměnili v krásné andílky, a aby se cítili jako v nebi, vyrobili si každý svůj obláček, na kterém si celý den hověli. Ujasnili si své andělské povahové vlastnosti a snažili se podle nich celý den chovat. Plnili úkoly z nebeské pošty, v tělocvičně si vyzkoušeli andělské koulování a pak si pro odpočinek poslechli andělskou pohádku s krásným poselstvím. Aby si tento den dobře pamatovali, dostali diplom, který si každý anděl podepsal pravým husím brkem namáčeným do inkoustu. Za odměnu mohli mít přání, která nakreslili nebo napsali do kapříkovy šupiny. Přání byla nesobecká a hodna andělům a tak jim i sobě přejeme, aby se všechna vyplnila.