Pupil of the Year 2020

3. 3. 2020 - PaedDr. Jitka Bednaříková

Prověřením jazykových znalostí žáků 2. stupně v angličtině je již tradiční soutěž Pupil of the Year, která se konala 26. 2. 2020.

Žáci si ověřili své pokroky v lexikálně-gramatickém testu, čtení a poslechu s porozuměním. Letos se soutěže zúčastnilo 55 žáků 6. - 9. ročníku. Všichni (i když se neumístili na předních místech) prokázali, že angličtina je pro ně důležitý a zajímavý předmět a jejich znalosti jsou na velmi dobré úrovni.

Vítězové byli odměněni krásnými a hodnotnými cenami, které byly zakoupeny z prostředků Klubu rodičů při ZŠ Slušovice.

Poděkování patří opět i pedagogům, kteří se na organizaci a zdárném průběhu soutěže podíleli.

Nejlepší 2 žáci v kategorii 7. tříd se utkají 18. března se zástupci škol ve zlínském okrese v soutěži Mini First Certificate na ZŠ Komenského I ve Zlíně. Přejeme hodně zdaru!

Výsledky jednotlivých kategorií: