Aktuální informace k epidemiologické situaci

6. 3. 2020 - ZŠ Slušovice

Vážení rodiče,

s blížícím se koncem jarních prázdnin a návratem do školy zasíláme informace k aktuální hygienické situaci v souvislosti se šířením koronaviru.

Celou situaci opakovaně konzultujeme s Krajskou hygienickou stanicí Zlínského kraje. Děti po návratu do školy opakovaně poučíme o hygienických zásadách, bude probíhat zvýšená četnost dezinfekce ploch, povrchů a zařízení.

Pokud se vracíte z oblasti s komunitním přenosem koronaviru COVID – 19 (zejména Itálie):

• nebudeme přijímat žáky přijíždějící z regionů s výskytem onemocnění COVID-19, ponechejte žáky doma po maximální inkubační dobu (tj. 14 dnů po návratu z rizikových oblastí) v režimu domácí výuky – omluvená nepřítomnost z epidemiologických důvodů
  • nechejte své děti doma, domluvte se s třídním učitelem na způsobu zasílání domácích úkolů (elektronickém), sledujte zdravotní stav u svých dětí

V případě dotazů volejte prosím na telefon 724 222 551 (ZŠ Slušovice, Šarman).

Informace budeme pravidelně aktualizovat dle pokynů Krajské hygienické stanice Zlín. Dokumenty zaslané najdete na webových stránkách školy.

Aktuální materiály KHS Zlínského kraje: