Ukončení 1. pololetí školního roku 2020/21

28. 1. 2021 - ZŠ Slušovice

1. pololetí školního roku 2020/21 bylo ukončeno 28. ledna 2021.

Právě probíhající školní rok je rozhodně velmi netradiční. To víme všichni – učitelé, rodiče i samotní žáci a studenti. Výpis z vysvědčení si tedy ve čtvrtek 28. 1. 2021 mohli osobně vyzvednout jen žáci 1. a 2. tříd. Žáci, kteří jsou v současné době vzděláváni distančním způsobem (3. – 9. ročník) si mohou pololetní klasifikaci prohlédnout prostřednictvím webové aplikace BAKALÁŘI (totéž samozřejmě platí i pro rodiče – zákonné zástupce žáků). Tištěný výpis z vysvědčení si žáci převezmou během prvního dne jejich návratu do školy. Všichni doufáme, že se tak stane co nejdříve.

Při příležitosti ukončení pololetí chceme opět poděkovat všem, kteří nám v této době maximálně pomáhají. Tedy hlavně rodičům, často i prarodičům, sourozencům a těm, kteří pomáhají žákům s dálkovou výukou. Poděkování patří i vyučujícím, pro které je distanční výuka velmi náročná. Návrat dětí do škol je naším společným přáním.

Zpřístupnění pololetního hodnocení žákům a zákonným zástupcům – návod pro webovou aplikaci.

Zpřístupnění pololetního hodnocení žákům a zákonným zástupcům – návod pro mobilní aplikaci.