Organizace provozu školy od 15. února 2021

12. 2. 2021 - ZŠ Slušovice

Přinášíme informace o provozu školy v dalším období (od 15. února 2021).

Provoz školy

v období od 15. února 2021 i nadále probíhá ve stejném režimu jako doposud. Ukončení nouzového stavu nebude mít vliv na dosavadní režim na školách. Opatření ve školství se od pondělí (15. 2. 2021) budou řídit podle zákona o ochraně veřejného zdraví.

To znamená, že jsou žáci vzdělávající se prezenčně (1. a 2. ročník) a distančně (3. – 9. ročník).

Rozvrhy tříd pro distanční výuku

budou neměnné po celou dobu, kdy bude poskytováno distanční vzdělávání v daných ročnících.

Individuální konzultace

Jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole. Vždy jeden pedagogický pracovník a jeden žák, zákonný zástupce může být přítomen. Pokud máte zájem o konzultace pro Vaše děti (žáky 3. – 9. ročníku), oznamte to prosím v daném týdnu vždy do úterý do 7:00 hodin na email rostislav.sarman@zsslusovice.cz. Následně stanoví konzultace také vyučující. Informace o časovém rozvrhu konzultací budou zasílány prostřednictvím Bakalářů. Konzultačním dnem bude vždy čtvrtek.

Příchod do školy

bude organizován i nadále v ranních hodinách pro žáky 1. a 2. ročníku, tak jako tomu bylo v předchozím období.

Roušky

Platí povinnost nosit roušky pro zaměstnance i pro žáky.

Školní družina

je v provozu. Ranní družina od 6:30. Bude zachována homogenita skupiny, každá třída bude mít své oddělení. Provoz školní družiny bude do 16:00.

Zařízení školního stravování

jsou v provozu. Ve školní jídelně se mohou stravovat pouze žáci v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti. Ostatní žáci, zaměstnanci a cizí strávníci si mohou stravu odebrat výdejním okénkem, v čase 10:30 – 11:15, 11:55 – 12:10 nebo dle domluvy s vedoucí školní jídelny paní Dubovskou na čísle 577 983 367.

Sledujte prosím i nadále případné aktualizace a změny na našich webových stránkách.