Velikonoční laťka 2022

12. 5. 2022 - Mgr. Jan Nahodil

Ve středu 4. 5. 2022 se pro naše žáky uskutečnila ve sportovní hale soutěž ve skoku vysokém – Velikonoční laťka.

Letošní účast byla slabší, než v minulých letech, ale i přes to byly vidět krásné sportovní výkony. Spousta žáků přišla povzbudit své kamarády přímo do haly, takže v hale panovala atmosféra jako na skutečném profesionálním atletickém závodě. Soutěžilo se ve 3 kategoriích a to chlapci 6.-7. ročník, dívky 6.-7.ročník a dívky 8.-9.ročník.

V kategorii mladších dívek vyhrála Nicol Kolářová ze 7.B, která svým perfektním výkonem posunula rekord školy a přeskočila laťku ve výšce 134cm, na druhém místě skončila Sára Mareková ze 7.B výkonem 131cm a třetí místo vybojovala Kateřina Hanáková ze 7.A výkonem 125cm.

Starší kategorii dívek vyhrála Nikol Kučerová z 8.C výkonem 128cm, druhé místo obsadila Tereza Hanáková z 9.B výkonem 125cm a na třetím místě skončila Dominika Kunovská výkonem 120cm.

V kategorii mladších žáků obsadil první místo Marek Šimara ze 7.B výkonem 155cm, druhé místo vybojoval Tobiáš Šustáček ze 7.A výkonem 134cm a třetí místo získal Robin Jakuba výkonem 131cm.

Všem zúčastněným děkujeme za krásný sportovní zážitek a vítězům gratulujeme.