Florbalový ČEPS Cup

18. 11. 2019 - Mgr. Dagmar Ledabylová

I v letošním školním roce se v naší škole konalo okresní kolo florbalového turnaje pro děti z I. stupně pod názvem ČEPS Cup.

V chlapecké kategorii jsme museli vzhledem k tomu, že jeden tým nedorazil, změnit herní systém, a hoši hráli systémem každý s každým. Naše chlapce v prvním zápase čekal tým hokejistů. Tento zápas se nám vůbec nepovedl a prohráli jsme 0:4. Další 3 zápasy byly velmi napínavé a podařilo se nám ve všech zvítězit.

Turnaj byl velice vyrovnaný, první 3 týmy získaly stejný počet bodů. Naše umístění na 3. příčce zapříčinilo pouze horší skóre.

Dívky plné nadšení a očekávání nastoupily k zápasu proti týmu z Halenkovic, který přijel výborně připraven, a tak byl výsledek zápasu pro nás bohužel nepříznivý. Ale jak zní sportovní heslo: „ Není důležité vyhrát ale zúčastnit se“.

Děkuji všem žákům za obrovskou snahu a předvedenou hru, a těším se na další turnaje.