Organizace provozu školy od 1. února 2021

28. 1. 2021 - ZŠ Slušovice

Přinášíme informace o provozu školy v dalším období.

Provoz školy

v období od 1. února i nadále probíhá ve stejném režimu jako v měsíci lednu. To znamená, že jsou žáci vzdělávající se prezenčně (1. a 2. ročník) a distančně (3. – 9. ročník).

Rozvrhy tříd pro distanční výuku

budou neměnné po celou dobu, kdy bude poskytováno distanční vzdělávání v daných ročnících.

Individuální konzultace

Jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole. Vždy jeden pedagogický pracovník a jeden žák, zákonný zástupce může být přítomen. Pokud máte zájem o konzultace pro Vaše děti (žáky 3. – 9. ročníku), oznamte to prosím v daném týdnu vždy do úterý do 7:00 hodin na email rostislav.sarman@zsslusovice.cz. Následně stanoví konzultace také vyučující. Informace o časovém rozvrhu konzultací budou zasílány prostřednictvím Bakalářů. Konzultačním dnem bude vždy čtvrtek.

Příchod do školy

bude organizován i nadále v ranních hodinách pro žáky 1. a 2. ročníku, tak jako tomu bylo v předchozím období.

Roušky

Platí povinnost nosit roušky pro zaměstnance i pro žáky.

Školní družina

je v provozu. Ranní družina od 6:30. Bude zachována homogenita skupiny, každá třída bude mít své oddělení. Provoz školní družiny bude do 16:00.

Zařízení školního stravování

jsou v provozu. Ve školní jídelně se mohou stravovat pouze žáci v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti. Ostatní žáci, zaměstnanci a cizí strávníci si mohou stravu odebrat výdejním okénkem, v čase 10:30 – 11:15, 11:55 – 12:10 nebo dle domluvy s vedoucí školní jídelny paní Dubovskou na čísle 577 983 367.

Sledujte prosím i nadále případné aktualizace a změny na našich webových stránkách.