Provoz školy od 1. března 2021

27. 2. 2021 - ZŠ Slušovice

Vláda na svém jednání 26. února 2021 rozhodla vzhledem k vážné aktuální epidemické situaci o dalších změnách v provozu škol a školských zařízení od 27. února 2021.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200 (dostupné ZDE), kterým se nad rámec dosavadních opatření:

Zakazuje se osobní přítomnost:

• žáků 1. a 2. ročníků základní školy.
  • Předchozí opatření pro žáky 3. – 9. ročníků samozřejmě zůstávají v platnosti.
  • Od 1. března 2021 probíhá vzdělávání distančním způsobem všech ročníků a tříd školy.

Rozvrhy hodin distanční výuky

Individuální konzultace

I nadále je povolena přítomnost při individuálních konzultacích dětí, žáků v základním vzdělávání a žáků a studentů ve středním a vyšším odborném vzdělávání.

Ošetřovné

Informace o ošetřovném naleznete např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Školní jídelna

Odběr obědů přes výdejové okénko (zadní vchod do jídelny - rampa) je možný denně od 10:30 – 12:10 hod. Vaří se jeden oběd.