Únorová výzva

5. 3. 2021 - Mgr. Dagmar Ledabylová

Milí žáci a rodiče, únorová výzva je za námi.

Chci poděkovat všem, kteří se této akce aktivně zúčastnili. Cílem bylo, aby tuto koronavirovou dobu trávily rodiny aktivně a spolu. Předpokládaný cíl jsme zdaleka nesplnili, protože se bohužel zapojilo pouze 42 dětí s rodinami.

Ale „doběhli“ jsme ze Slušovic přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Bulharsko, Turecko, Irán až do Afghánistánu (5219,4 km).  To není zas tak špatný výkon Smějící se.

Nejaktivnější byli (výsledky jsou za celou rodinu):

Lukáš Gargulák -  406 km

Helena Chromeková  - 380 km

Barbora Ledabylová  - 350 km

Matyáš a Dan Macourkovi  - 303 km

Tereza Růpová  - 300 km

S tipem 3742 km vyhráli soutěž Pečivovi.

Dále se zúčastnili: Štěpán Mikláš, Radim Šustek, Eliška Štěpánová, Aneta Zajíčková, Aneta Dvořáková, Barbora Vaculková, Veronika Žáková, Dorota Štěpánů, Berenika a Jakub Vykopalovi, Kamila Knapová, Veronika Matůšů, Jan Nahodil, Mia Škrabanová, Michaela Javorová, Vanessa Machalová, Radka a Ondra Zetíkovi, Mariana Raševová, Natálie a Dan Kovářovi, Štěpán Vinklárek, Filip Grmela, Jan Stavjaňa, Jan  Halásek, Karolína Zbranková, Viktorie Mikelová, Samuel Krajíček, Filip Oškera, Eliška Jakubová, Petra Elšíková, Vendula Slavická, Alex Müller, Linda Kučeříková, Lucie Hradilová, Patrik Šarman, Natálie Březíková, Kateřina Zbranková, Lukáš a Linda Pečivovi.