Provoz školy od 29. března do 11. dubna 2021

30. 3. 2021 - ZŠ Slušovice

Vláda ČR dne 26. března 2021 rozhodla o prodloužení krizových opatření a pokračování v dosavadním režimu do 11. dubna 2021.

V období od 29. března – 11. dubna se prodlužuje dosavadní stav a pokračuje se ve stávajícím režimu. Vzdělávání distančním způsobem pokračuje ve všech ročnících a třídách školy. Ve dnech 1., 2. a 5. dubna neprobíhá distanční výuka (1. 4. - velikonoční prázdniny, 2. 4. svátek, 5. 4. Velikonoční pondělí). Přejeme příjemné prožití velikonočních svátků.

Předpokládaný nástup žáků 1. stupně v pondělí 12. dubna zatím není úředně potvrzen. Prosíme, sledujte naše internetové stránky. Informace o nástupu žáků do školy budem aktualizovat, jakmile obdržíme oficiální stanovisko MŠMT.

Rozvrhy hodin distanční výuky

Individuální konzultace

I nadále je povolena přítomnost při individuálních konzultacích dětí, žáků v základním vzdělávání a žáků a studentů ve středním a vyšším odborném vzdělávání. Nejbližší termín konzultací je 8. dubna 2021.

Ošetřovné

Informace o ošetřovném naleznete např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Školní jídelna

Odběr obědů přes výdejové okénko (zadní vchod do jídelny - rampa) je možný denně od 10:30 – 12:10 hod. Vaří se jeden oběd.