Dobrý skutek 7.A

23. 12. 2022 - Žáci 7.A

Naše třída se rozhodla pro dobrý skutek a pomoci dětem, kterým bychom udělali na Vánoce radost.

Snažili jsme se najít instituci, která by naši pomoc opravdu potřebovala. Rozhodli jsme se, že pomůžeme dětem z azylového domu na Vsetíně. Přinesli jsme hračky, se kterými už si nehrajeme, oblečení, které už nenosíme, knížky, které už nečteme, hry, které už nehrajeme, a to všechno jsme odvezli do azylového domu pro matky s dětmi na Vsetíně. Tam nás mile přivítali a pohostili. Popsali nám, jak jejich azylový dům funguje, pro koho je určený a ukázali nám pokoje a zázemí. Na závěr nám moc poděkovali, ujistili nás, že naše dárky udělají radost nejen dětem u nich v azylovém domě, ale některé dárky taky rozvezou pro matky s dětmi se kterými spolupracují, které jsou ve špatné finanční situaci a dárky pro své děti určitě ocení. Popřáli jsme si šťastné a veselé Vánoce a šťastný Nový rok. Náš cíl byl, abychom potěšili děti, které nemají tak bohaté Vánoce jako my, a to se nám snad povedlo. Veselé Vánoce nejen dětem, které jsme obdarovali, ale i všem ostatním přeje 7.A.