LYŽAŘSKÝ KURZ (7. ROČNÍK)

Aktuálně

• (27. 9. 2019) Žákům 7. ročníku jsou vydávány přihlášky na LVK 2020. Termín odevzdání (přihlášení) a platby zálohy (1000,– Kč) je 18. října 2019.
  • (21. 8. 2019) Informace a přihlášky k lyžařskému kurzu 2020 dostanou žáci v druhé polovině měsíce září.

Lyžařský výcvikový kurz 2020

Základní informace

Žáci 7. ročníku se podle Školního vzdělávacího programu ZŠ Slušovice mohou zúčastnit LYŽAŘSKÉHO VÝCVIKOVÉHO KURZU (LVK). Tento kurz je určen všem žákům 7. tříd. Úroveň lyžařských dovedností není důležitá. Výcvik je organizován v družstvech od úplných začátečníků až po zdatné lyžaře a vedou jej instruktoři z řad učitelů ZŠ Slušovice s platným osvědčením pro tuto činnost a externí pracovníci.

V letošním školním roce se bude LVK konat opět ve středisku KASÁRNA. Jde o tradiční lyžařské středisko v Javorníkách s terény pro všechny lyžaře. Středisko je vybaveno dvěma vleky Tatrapoma a menšími vleky pro začátečníky a děti. Sjezdovky jsou technicky zasněžovány. Ubytování je zajištěno v Horském hotelu FRAN ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Účastníkům je k dispozici hotelový bazén. Chceme Vás informovat o základních faktech letošního kurzu.

Termín: 12. – 17. ledna 2020

Ubytování: Horský hotel FRAN

Stravování: plná penze, pitný režim

Cena ubytování, plná penze

Doprava, rekreační poplatek obci a pojištění (cestovní a úrazové - zahraničí)

Způsob platby:

Cena týdenní lyžařské permanentky:

Kapesné: dle uvážení rodičů, ve středisku i na hotelu je možno platit v € i Kč.

Upozornění: Vzhledem k tomu, že žáci budou pobývat na území Slovenské republiky, musí být všichni vybaveni platným cestovním dokladem! Cestovní pas (cena 100,- Kč) nebo občanský průkaz (cena 50,- Kč) vystaví MěÚ Vizovice, doba vyřízení 3 - 4 týdny, nutný rodný list dítěte, tel. 777 471 171

Informace a dotazy: tel. škola 577 983 377, mobil 724 015 885, marek.dlabaja@zsslusovice.cz, osobně v kanceláři školy. Sledujte další aktualizované informace.

Dokumenty ke stažení: