LYŽAŘSKÝ KURZ (4. - 5. ROČNÍK)

Vzhledem k nepříznivým klimatickým podmínkám je lyžařské středisko RS Trnava mimo provoz a kurz žáků 4. a 5. tříd se nekoná.

Informace před odjezdem:

• Termín: 5. - 9. února 2018
  • Cena: doprava, pernamentka, pitný režim, celkem:  950,- Kč, platba 4. - 12. ledna 2018 jednotlivým paním třídním učitelkám
  • Odjezd: pondělí – pátek, 7:30 od ZŠ Slušovice
  • Sraz před školou: pondělí v 7:00 (všichni žáci nastoupí před vchodem do školy)
  • Úterý - pátek v 7:15
  • Návrat před školu: pondělí – pátek 12:45 – 13:00
  • V případě nepříznivých sněhových podmínek se kurz nekoná a přihlášeným bude vrácena celá částka.

Žáci, kteří jsou přihlášeni na oběd, půjdou po příjezdu do jídelny. Žákům, kteří nejdou na oběd, končí vyučování po příjezdu ke škole.

Seznam věcí potřebných pro lyžařský výcvik:

•        sjezdové lyže, doporučená délka – max. do výšky postavy, u dobrých lyžařů mohou být delší
  •        před kurzem doporučujeme provést servis lyží – broušení hran, impregnace skluznic voskem (doporučujeme svěřit odbornému servisu)
  •        obal na lyže (doporučujeme pro přepravu), lyže řádně svázat, včetně holí (nenechávat zvlášť)
  •        hole pro sjezdové lyžování správné délky
  •        lyžařská obuv (předem řádně vyzkoušet včetně zapnutí všech přezek a upnutí do vázání)
  •        lyžařská přilba povinná
  •        lyžařské brýle
  •        oblečení pro sjezdové lyžování (lyžařské kalhoty, bunda, kombinéza), rukavice
  •        krém na obličej, pomádu na rty, sluneční brýle
  •        kapesné (není podmínkou)
  •        jídlo (svačina), děti si můžou koupit něco v bufetu
  •        pitný režim zajištěn, doporučujeme si vzít i svoji termosku s čajem

Brožura pro účastníky kurzu - důležité informace před odjezdem.