Všeminění

27. 6. 2019 - Andrea Janků (9.B)

V úterý, poslední týden v tomto školním roce, se několik žáků z osmých a devátých tříd vypravilo na devátý ročník outdoorové soutěže Všeminění, kterou pořádal Dětský domov Vizovice.


Soutěž se konala jak sám název říká ve Všemině. Soutěžilo se ve smíšených tříčlenných týmech. Naši školu reprezentovalo pět týmu ve složení

1. Adam Bednařík, Karolína Řeháková a Aneta Gerychová

2. Šimon Chovanec, Erik Lukeš a Andrea Janků

3. Pavel Divoka, Aneta Mičíková a Ivana Kučerová

4. Tomáš Brhel, Michal Kolečkář a Michaela Vrlová

5. Matěj Pšenčík, Viktorie Krejčí a Jakub Škrabana

Soutěž trvala celé dopoledne, takže jsme se ráno autobusem dopravili až k hotelu Všemina. U startu každý tým dostal své startovní číslo a kartu, kde se zaznačovaly splněné disciplíny. Pak nám ještě byla vysvětlena pravidla a mohlo se jít na start. My, jakožto starší žáci, jsme nejdřív překonali okruh s disciplínami, kde na nás čekaly úkoly jako například překážková dráha, kroket, střílení z praku a další. Po dokončeném prvním okruhu jsme měli chvíli pauzu na odpočinek a pak se šlo na druhý okruh. Ten byl hlavně o výdrži a rychlosti, neboť to bylo běhání lesem do kopce a z kopce. Jak jsme doběhli, byl tam připravený i doprovodný program - malování na obličej a ukázka bojového umění karate. Potom už následovalo vyhlášení. Tým, ve kterém byli Matěj Pšenčík, Viktorie Krejčí a Jakub Škrabana, se umístil na krásném třetím místě. Žáci dostali pohár, medaile i nějaké drobnosti, které jim udělaly radost.