TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Aktuálně

  • Možnost individuálních konzultací ve čtvrtek 3. 9. 2026, v čase 16:00 až 17:00 v budově školy po přihlášení do rezervačního systému.

Školní rok 2026/2027

  • Letos klasické informativní třídní schůzky na začátku září nebudou.
  • Informace pro rodiče žáků 1. tříd budou předány dne 1. září 2026 po pasování prvňáčků.
  • Maximum informací pro rodiče se budeme snažit zaslat prostřednictvím Bakalářů a zveřejnit na webových stránkách.
  • Pokud máte dotazy na pedagogické pracovníky (např. konzultace s třídními učiteli, školní řád, Bakaláři a hesla apod.) využijte možnost individuálních konzultací ve čtvrtek 3. 9. 2026, v čase 16:00 až 17:00 v budově školy po přihlášení do rezervačního systému. Ten se v minulosti osvědčil.
  • Využití konzultací je vhodné především pro rodiče nových žáků (zejména v 6. ročníku). Zde organizaci ještě upřesníme.

Organizace třídních schůzek a konzultací

Třídní schůzky probíhají na naší škole dvakrát ve školním roce - vždy po ukončení 1. a 3. čtvrtletí. Zde se schází rodiče s učiteli jednotlivých předmětů, kteří jim podávají informace o prospěchu a chování jejich dětí. Před těmito schůzkami rodiče vždy dostávají přehled o hodnocení a klasifikaci za čtvrtletí. Termíny návštěv u jednotlivých pedagogů budou řešeny formou objednávkového systému

Konzultace s vyučujícími proběhnou na začátku školního roku (3. září 2026) a dále dle dohody s vyučujícími. Všichni pedagogové školy mohou poskytnout informace o prospěchu a chování žáků kdykoli v průběhu školního roku - po telefonické domluvě s rodiči. Konzultace s vyučujícím může být přítomen kromě zákonného zástupce také žák - pozitivní zkušenosti ze škol v ČR i v zahraničí (komunikace o úspěších i neúspěších žáka). Podmínka konzultace: dopředu si s daným vyučujícím domluvit přesný čas konzultace (telefonicky, e-mailem, EŽK).

 

1. konzultace s vyučujícími 3. září 2026 (středa)
Třídní schůzky s vyučujícími 12. listopadu 2026 (čtvrtek)
Třídní schůzky s vyučujícími 15. dubna 2027 (čtvrtek)
Konzultace s vyučujícími dle dohody s vyučujícími
 

Jedná se o stanovení předběžných termínů, změna možná.