Děti opět rozsvítily školní vánoční strom

29. 11. 2022 - ZŠ Slušovice

V pátek 25. 11. 2022, před první adventní nedělí, rozsvítili žáci Základní školy Slušovice a děti z mateřské školy Sluníčko ve Slušovicích vánoční strom.

Po dvouleté pauze se před budovou základní školy opět sešli žáci, předškoláci, rodiče, prarodiče i přátelé školy Smějící se a široká veřejnost. V tento páteční čas před první adventní nedělí si poslechli vánoční zpěvy a básničky v podání předškoláčků, žáků školní družiny, 2. stupně i ZUŠ Zlín. Děti pak svým odpočítáváním rozsvítily vánoční strom. Všichni přítomní si mohli zakoupit spoustu vánočních výrobků žáků naší školy a tím podpořit konto Klubu rodičů při ZŠ Slušovice. Připraveno bylo občerstvení od Klubu rodičů a kuchařek školy. Po rozsvícení vánočního stromu se objevil i Mikuláš se svou družinou. Za přípravu akce patří velké poděkování všem, kteří se na její organizaci podíleli: Klubu rodičů, městu Slušovice, žákům a zaměstnancům školy, mateřské školy a ZUŠ a dalším, kteří se snažili zpříjemnit předvánoční čas dětem i dospělým. Přejeme pohodový adventní a vánoční čas.