McDonald's Cup 2023

26. 4. 2023 - Mgr. Emilie Elšíková ml., foto: autor

Letos jsme se zúčastnili již 24. ročníku největšího školního fotbalového turnaje v Česku, McDonald’s Cupu.

Bylo nám přiřazeno fotbalové hřiště nedaleko od našeho městečka. S velkou nadějí jsme ve dvou týmech nastoupili na trávník, odhodláni podat ten nejlepší výkon. Z blízkého okolí se sjely mančafty, abychom společně porovnali síly. Vzduch byl nasycen nedočkavostí, svaly napjaté, očekávání obrovské. Nikdo se nechtěl vzdát bez boje, prohra se nepřipouštěla…  Po zhruba pěti hodinách hraní, navzdory všemu a všem, získali mladší žáci ve své skupině bronzovou medaili. Starší žáci se umístili na místě čtvrtém. Velké dík patří organizátorům FK Lužkovice-Želechovice za perfektní zázemí a za objednávku dne bez deště. Spokojeně unavení nebo unaveně spokojení jsme se pak vrátili domů.

A kdože jsme vlastně ti MY?

Za mladší žáky:

• 2.A   Bartáček Filip,
  • 2.B   Klučka Alex, Polach Jakub, Střílka David, Zbranek Tomáš,
  • 3.A   Hodulík Ondřej, Kaulinec Oliver, Střílka Adam, Šarman Patrik, Vala Matyáš
  • 3.B   Ševců Kristýna

Za starší žáky:

• 4.A   Smejkal Lukáš
  • 4.B   Matušek Radek, Dobeš Matyáš, Šlahař David
  • 5.A   Bartáček Jakub
  • 5.B   Ševčík Ladislav, Kotek Dominik, Sojka Matyáš, Macík Ondřej, Šlahař Ondřej, Antolák Michal, Oškerová Agáta, Jakubová Nela