Plavecká soutěž Stříbrný věnec

19. 6. 2023 - Mgr. Emilie Elšíková, Mgr. Eva Vinklárková, Mgr. Lucie Krajčová, Michaela Chromková; foto: autorky

Ve čtvrtek 15. 6. se vybraní žáci třetích tříd zúčastnili plavecké soutěže Stříbrný věnec,  kterou pořádá Plavecká škola Zlín pro základní školy zlínského regionu.

Děti soutěžily v disciplínách kraul, znak, prsa jako jednotlivci i ve štafetě. Konkurence byla velká a naše děti v ní obstály výborně.

• V disciplíně znak se na 1. místě umístila Rozálie Štěpánů a na 2. místě David Matušů.
  • V plaveckém stylu prsa získal 1. místo Patrik Šarman.
  • Štafety chlapců i děvčat obsadily 3. místo. Reprezentovali je: chlapci: David Matušů , Vít Tomšů, Matyáš Vala, dívky: Eliška Bednaříková, Helena Bořutová, Rozálie Štěpánů.
  • Při celkovém sčítání dosažených výkonů se kolektiv třídy 3. C umístil na 2. místě. Byli to tito žáci: David Matušů, Vít Tomšů, Ondřej Fenyk, Eliška Bednaříková, Helena Bořutová, Rozálie Štěpánů.

Ostatní účastníci závodů: Beáta Peterková, Pavlína Chovancová, Adéla Pavlová, Elen Jarcovjáková, Valerie Valentová, Adam Střílka, Matyáš Kaška.

Všem dětem patří velká pochvala za úspěšnou reprezentaci školy.