Foto: Petra & Monika

28. 6. 2023 - ZŠ Slušovice

Takto stručně by bylo možno autorizovat desítky, možná stovky fotografií z našich internetových stránek.

Petra Gajdošíková a Monika Vrlová (obě z 9.C) již od sedmé třídy pořizovaly fotodokumentaci z mnohých školních akcí, soutěží, sportovních turnajů, kulturních vystoupení, prostě všeho, co se v naší škole dělo. A odvedly za předešlé tři roky obrovský kus práce. Vznik fotografie není zdaleka jen zmáčknutí spouště a pořízení (pokud možno) kvalitního záběru. Velkou porci času pohltí následné třídění a úpravy fotografií či jejich zveřejňování. I při tom byly vždy ochotné pomoci.

Petro a Moniko, děkujeme za vaši velkou pomoc a skvělou práci! Vaše vydařené snímky nám dělaly opravdu radost a rádi se k nim budeme vracet. Přejeme, ať se vám daří v dalším životě, studiu, sportu… a fotoaparát ať je dál váš kamarád!