Hot Wheels Back to School 2023

18. 9. 2023 - Mgr. Kateřina Kostorková; foto: Vendula Nábělková, Eliška Čalová (6.A)

Dne 13.9. se na naší škole konala ukázka extrémních sportů – skoků na koloběžkách a parkurová show.

Předváděli ji profesionálové v oboru, kteří mají své vystoupení pečlivě nazkoušené. Jejich akrobatické kousky bavily doslova celou školu. Bylo se opravdu na co dívat. Zapojovali do své show i dobrovolníky z řad našich odvážných žáků i učitelů. Program zpestřilo i vystoupení s kendamou – japonskou dřevěnou hračkou. Všichni si mohli zkusit jízdu na koloběžce i parkurové překážky. Vše umocnilo krásné počasí a opravdu příjemná atmosféra.

Prohlédněte si video z akce (autor: Bc. Iveta Staníková)

Fotogalerie VSA Xtreme

A co k tomuto vystoupení řekli naši žáci?

• „Oceňuji jejich odvahu.“
  • „Tenhle program pro první i druhý stupeň byl plný akce a adrenalinu. Takové triky jsem nikdy předtím neviděla a asi dlouho neuvidím.“
  • „Byl to strašně fajn zážitek. Líbilo se mi, jak skákali přes paní Kostorkovou. Měli krásné triky, podepsali mi boty a jsou strašně šikovní.“
  • „Vůbec jsem nečekala, že něco takového jde dělat. Moc se mi líbilo, že zapojili i žáky. Určitě bych chtěla, ať dojedou zase.“
  • „Bylo skvělé, že pan Nahodil jel na koloběžce.“
  • „Líbilo se mi, že nechali prostor i divákům.“
  • „Líbilo se mi to, protože to bylo zase něco nového. Všichni kluci byli šikovní.“
  • „Nejlepší byl Franta s kendamou.“
  • „Byl to strašně fajn zážitek.
  • „Bylo to skvělé. Jde vidět, že kluci jsou profesionálové a že se snaží o co nejlepší výsledek. Vystoupení bylo  úžasné. Líbilo se mi, že si brali lidi, aby je přeskočili.“
  • „Šlo vidět, že to mají v rukách. Hrála tam fajn hudba, každý měl dobrý výhled.“

Děkujeme Vendy a Elišce za skvělou fotogalerii.Úžasný

Prohlédněte si video z akce (autor: Bc. Iveta Staníková)

Fotogalerie VSA Xtreme