Okresní turnaj ve florbalu dívek

15. 11. 2023 - Mgr. Marek Dlabaja

Tradiční florbalový turnaj se uskutečnil v otrokovické ZŠ Mánesova.

Na okresním kole ve florbalu dívek reprezentovalo naši školu 16 nadějných florbalistek. Konkurence na turnaji byla tradičně velká. Vždyť mnohé školy, které se turnaje účastnily mají k dispozici hráčky pravidelně nastupující za florbalové kluby z našeho regionu (Zlín Lions, Panthers Otrokovice). Navíc se náš tým skládal většinou z mladších hráček, které mají další florbalové akce ještě před sebou. Holky se soupeřek nezalekly a odehrály velmi vyrovnaná utkání se všemi týmy. Jen ty góly nám tam nějak nepadaly.Mrkající Takže na velký úspěch to tentokrát bohužel nestačilo. Přesto si všechny reprezentantky zaslouží potlesk a pochvalu za skvělé výkony. A hlavně získaly mnoho zkušeností, které se jim určitě budou hodit v příštím ročníku turnaje.

ZŠ Slušovice reprezentovaly: Eliška Duroňová, Veronika Hanáková, Natálie Ladmová, Hana Martínková, Karina Syvak (7.A), Vanesa Čalová, Ludmila Gajdošíková, Daniela Krejčí (7.B), Natálie Skácilová (7.C), Eliška Hajdová, Ema Jüngerová, Jolana Pazourková (8.A), Lucie Krejčí, Nikol Šínová, Nikola Štěpánová (8.B), Simona Vykopalová (8.C)

Mladší žačky

Slušovice - Fryšták 1:3