Děti opět rozsvítily vánoční strom

4. 12. 2023 - ZŠ Slušovice

Vánoční strom se znovu rozzářil - letos na náměstí Svobody.

1. prosince se sešli žáci, předškoláci, rodiče, prarodiče i přátelé školy a široká veřejnost - tentokrát na slušovickém náměstí. V tomto předvánočním čase, před první adventní nedělí, se na pódiu vystřídali předškoláci, žáci školní družiny, 1. i 2. stupně naší školy a ZUŠ Zlín. A po jejich vystoupení přišla i chvíle, na kterou všichni čekali. Rozsvítil se symbol nejkrásnějších svátků - vánoční strom.

Všichni přítomní si mohli zakoupit spoustu vánočních výrobků žáků naší školy a tím podpořit konto Klubu rodičů při ZŠ Slušovice. Za přípravu akce patří velké poděkování všem, kteří se na její organizaci podíleli: Klubu rodičů, městu Slušovice, žákům a zaměstnancům školy, mateřské školy a ZUŠ a dalším, kteří se snažili zpříjemnit předvánoční čas dětem i dospělým. Přejeme pohodový a klidný adventní a vánoční čas.