2. místo v literární soutěži

8. 12. 2023 - Mgr. Eva Hozíková

Spěchej pomalu – tak se jmenuje literární soutěž, kterou každoročně pořádá Střední odborná škola Luhačovice.

Letos proběhl již jedenáctý ročník, do něhož poslali své práce také naši žáci devátého ročníku – Karolína Vágnerová, Martina Plšková a Matyáš Nagy z 9. B a Martin Machala z 9. A. Které práce se líbily nejvíce, to jsme se dozvěděli 7. 12. na slavnostním vyhlášení, jež proběhlo za přítomnosti luhačovického starosty a jednoho ze členů poroty –vysokoškolského pedagoga, literárního historika a kritika Lubomíra Machaly. V početné konkurenci několika desítek mladých nadějných talentů zaujal porotu svou prací také Matyáš Nagy z 9. B, který ve své kategorii obsadil skvělé 2. místo. Všem, kteří se zapojili, děkujeme za účast v soutěži. Matyášovi blahopřejeme k literárnímu úspěchu a přejeme stále stejně velkou dávku nápaditosti, kreativity a invence při psaní.