Exkurze do Střední průmyslové školy polytechnické - Centra odborné přípravy Zlín

14. 12. 2023 - Mgr. Zdeňka Duroňová

Tradiční návštěva střední školy byla určena letošním osmákům.

Ve čtvrtek 7. prosince 2023 se 30 žáků osmého ročníku společně s výchovnou poradkyní p. Duroňovou a třídní učitelkou 8. B p. Dronkovou vydalo navštívit Střední průmyslovou školu polytechnickou – Centrum odborné přípravy ve Zlíně, Nad Ovčírnou 2528, 760 01 Zlín. S touto střední školou spolupracujeme již několik let. Pravidelně k nim pořádáme jednodenní exkurze pro žáky s cílem pomoci jim se zorientovat v široké nabídce studijních a učebních oborů. Žáci mají možnost projít si budovu školy s převážně teoretickou výukou a nahlédnout do prostor, kde se středoškoláci věnují praktické části svého vybraného oboru. Pedagogové školy nás vždy se zapálením seznamují s náplní jejich práce.

Dle předem zaslaného harmonogramu si žáci prohlédli učebny určené pro výuku elekto oborů Mechanik elektrotechnik a Elektrikář – silnoproud a prostory, kde je realizována praktická část výuky polygrafických oborů Reprodukční grafik pro média, Knihař a Tiskař na polygrafických strojích a strojírenských oborů Mechanik seřizovač, Obráběč kovů a Strojní mechanik.

Informace o této střední škole najdete na webu: www.spspzlin.cz

Prohlédněte si pár fotografií, které zachycují naši exkurzi.