Festival IQ Play a Laser Game

24. 1. 2024 - Mgr. Renata Dronková

Exkurze pro žáky 8. ročníku se musela líbit jak přemýšlivějším, tak akčnějším žákům - spojila 2 typy aktivit v 1 dni.

Sál Kolektivního domu ve Zlíně se proměnil v hernu chytrých her a hraček. Našly se zde deskové a společenské hry, také zajímavé hlavolamy. K vyzkoušení byly i vzdělávací hry a hračky, které rozvíjí kreativitu a logické myšlení.

Další součástí exkurze byla „akční“ Laser Game. Po mozkovém tréninku na IQ Play se žáci pořádně „vyřádili“ zase jiným způsobem. A tak se tedy obě akce krásně doplnily.Smějící se

A co na to naši žáci:

• Líbilo se mi to, byla tam super atmosféra a hodně jsme se nasmáli, moc jsem si to užila.
  • Líbila se mi spolupráce a komunikace s kamarády.
  • Bylo to super, určitě bych jela znovu, máme rádi akční hry.
  • Ráda hraji „deskovky“ a toto se mi moc líbilo, protože jsem si mohla zahrát i hry, které neznám a nemám doma.
  • Dobré na procvičení mysli a zároveň tam byla spousta her, které jsme si mohli zahrát s kamarády.
  • Líbilo se mi, jak měli rozdělené hry do věkových kategorií, a tak si každý našel to, co ho baví.