Lyžařský kurz žáků 7. ročníku

13. 2. 2024 - Mgr. Kateřina Kostorková

V neděli se vybraní žáci sedmých ročníků shromáždili před školou v nadšeném očekávání nových (nejen sportovních) zážitků.

Předpověď počasí byla příznivá a tak nám nic nebránilo vyrazit. Po cestě nás čekalo velmi pěkné ubytování na chatě Kazmarka, která se opět ukázala jako výborná volba díky své pohostinnosti i vzdálenosti k nejbližšímu lyžařskému svahu.

V pondělí jsme konečně vyrazili na svah podle výkonnosti a od té doby jsme se opravdu všichni jen zlepšovali. Další dny lyžovali i ti méně zdatní lyžaři na modrých i červených sjezdovkách.

Týden uplynul jako voda, po čtvrtečních závodech ve slalomu jsme se v pátek po dopoledním lyžování vypravili domů.

Zážitky si v sobě poneseme ještě dlouhou dobu a nebudeme litovat stráveného času.