Přátelský „florbálek“ na konci školního roku

25. 6. 2026 - Mgr. Marek Dlabaja

Sportovní klání mezi učiteli a žáky tradičně patří k zakončení školního roku. 


Tentokrát se střetl výběr učitelů s florbalovým týmem žaček 9. ročníku. Všechny reprezentantky žákovského týmu patřily po celou dobu studia na druhém stupni k oporám našeho florbalu. Zúčastnily se mnoha turnajů a vždy skvěle reprezentovaly školu. Během těch čtyř let vytvořily silný tým a zdobila je bojovnost, nadšení, skromnost a radost ze hry při týdenních trénincích. Zažili jsme s nimi mnoho krásných sportovních okamžiků, na které budeme rádi a dlouho vzpomínat. Všem přejeme úspěšný vstup do další životní etapy, hodně studijních úspěchů a samozřejmě neutuchající lásku ke sportu. Děkujeme, jste „1“!!!