Večírek Klubu rodičů 2023 opět s polonézou

16. 3. 2023 - Klub rodičů při ZŠ Slušovice

Klub rodičů při ZŠ Slušovice pořádá v sobotu dne 22. 4. 2023 Rodičovský večírek v Nové sokolovně ve Slušovicích.

Začátek v 19:30 hodin. K dobrému průběhu přispěje i Vaše účast. Cena vstupenky na  večírek je 200 Kč. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji v kanceláři školy ZŠ Slušovice. Objednávky též na telefonním čísle 724 222 551. Při zakoupení vstupenky máte možnost si vybrat umístění stolu v sále nové sokolovny ve Slušovicích. Rozmístění stolů v sálu s kapacitou 139 míst + 60 míst na balkóně je v náhledu pod článkem. Prosíme, abyste i v případě Vaší neúčasti tuto akci podpořili příspěvkem formou peněžního nebo věcného daru do tomboly. Výtěžek z večírku jde na konto Klubu rodičů při ZŠ Slušovice, ze kterého jsou hrazeny akce pro žáky naší školy. Letošní večírek pořádá Klub rodičů při ZŠ Slušovice ve stylu Hippies. Oblečení v daném stylu vítáno (ale není podmínkou!!!). Hudební produkci zajišťuje DJ Březík.

Jiné školy přistupují k povinným příspěvkům. My tak nečiníme. Nebojte se své děti podpořit!