Výborné výsledky našich žaček v angličtině

29. 3. 2017 - Mgr. Marek Dlabaja, Mgr. Zdeňka Štěpánová

Po úspěchu v konverzační soutěži jsme se zúčastnili další soutěže v anglickém jazyce. A opět s výbornými výsledky našich reprezentantek.

Soutěž Mini First Certificate se koná každoročně v ZŠ Komenského I ve Zlíně a účastní se jí zástupci škol z celého zlínského okresu. Žáci 7. ročníku prokazují své jazykové znalosti v základních jazykových dovednostech - čtení a poslechu s porozuměním a gramaticko lexikálním testu. Nás v tomto školním roce zastupovaly dvě nejúspěšnější žákyně ze školního kola soutěže „Pupil of the Year“ - Alžběta Pavésková a Vendula Kotková (obě ze 7.A). V těžké konkurenci 26 nejlepších angličtinářů škol zlínského okresu dokázaly, že angličtinu ovládají lépe než na výbornou. Alžběta se umístila na krásném 8. místě a Vendula celou soutěž suverénně ovládla a zvítězila. Děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim mnoho dalších úspěchů nejen v angličtině.

Prohlédněte si celkové výsledky soutěže.