Dopravní značka zákaz vjezdu do areálu školy

31. 8. 2017 - Vedení školy

Vážení rodiče, na základě řady upozornění (Policie ČR aj.) bude u vjezdu do areálu školy ZŠ Slušovice z ulice Školní umístěna dopravní značka ZÁKAZ VJEZDU s dodatkovou tabulí (7:00 – 7:30, 11:15 – 12:30, vjezd na povolení ZŠ).

K tomuto kroku dojde na základě monitorování celého stavu. Dopravní situace v areálu školy je v uvedených časových intervalech velmi nebezpečná pro děti přicházející, nebo naopak odcházející ze školy. Děti přicházejí do přímého střetu s projíždějícími vozidly. Umístění výše uvedené značky zákaz vjezdu nebezpečnou situaci vyřeší. Navíc se vracíme ke stavu, který zde byl před rekonstrukcí komunikace.

V této době bude pro rodiče přivážející děti do školy otevřeno parkoviště u školního hřiště a tenisových kurtů.

Doufáme, že i Vy máte zájem na zvyšování bezpečnosti Vašich dětí při cestě do školy a ze školy. Děkujeme za pochopení.