Hejtmanův pohár 2017

15. 11. 2017 - Andrea Janků (8.B)

V pátek dne 10. listopadu se několik žáků z naší školy s paní učitelkou Ledabylovou a panem učitelem Nahodilem vydalo do Zlína na předávání cen Hejtmanova poháru, ve kterém se naše škola tento rok umístila na krásném 2. místě.

Akce se konala na Krajském úřadě ve Zlíně. Na místo jsme přijeli dříve, než celá akce začala, a tak jsme se šli podívat do 8. etáže. Poté pro nás byla připravena prohlídka a projížďka Baťovým výtahem, kde bývala kancelář. Později paní průvodkyně řekla, že Baťa se výtahem nikdy neprojel :-). My jsme ale vyjeli až na samý vrchol budovy, kde jsme měli výhled na celý Zlín. Samozřejmě nesměly chybět ani naše fotky, u jejichž tvoření jsme se hodně nasmáli. Pak jsme se vrátili dolů do přízemí a předávání mohlo začít. Nejdříve pronesl pár slov hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek a pochválil naše školy za to, jací jsme sportovci. Když nás vyhlásili, předstoupili jsme a převzali pokaz na pomůcky do školní tělocvičny a dárkové tašky. Slavnost byla ukončena občerstvením. A pak už hurá zpátky do školy. Snad nám náš elán vydrží, budeme se snažit o dobré umístění i v příštím roce.